JETD Seller Nedir?

Nedir?

Jetd Satıcı

Jetd Seller, satıcılar için daha geniş kitlelere erişebilecekleri bir satış kanalı oluşturur ve tüm işlemlerini tamamen kendileri için özel olarak hazırlanan uygulama aracılığıyla yürütme imkanına sahip olurlar.
Jetd Seller, ürün ve hizmet standardı yüksek nitelikli satıcıları ve alıcıları buluşturan yeni nesil mobil bir alışveriş platformudur.

Jetd Satıcı uygulaması, markanızın bilinirliğini artırarak bu sayede cironuzun artmasını sağlar.
Jetd Seller, markanızın ürün ve hizmetleri için oluşturmuş olduğunuz kampanyaları alıcılara en etkili şekilde ulaştırmanıza yardımcı olur.
Jetd standart satıcı üyeliği ücretsizdir ve onaya tabidir. Platform bazında bireysel ve kurumsal satıcı üyeliği oluşturulabilir.
Image
Image
Hem online hem offline olarak satış yapabilen satıcılar platform bünyesinde ne zaman indirim teklifi vereceğine kendileri karar verirler. Bu sayede kendi müşterilerine yönelik maliyetsiz bir indirim ve sadakat uygulamasını tercih etmiş oldukları için kendi etki alanları içerisinde ücretsiz reklamlarını yapabilme imkanını yakalamış olurlar
Satıcılar tüm işlemlerini tamamen kendilerine özel olarak hazırlanmış Jetd Seller mobil uygulamasından yürütürler. Güvenli bir ödeme ağına sahip bu satıcı modülü ile tüm işlemlerin ve hesapların dökümüne anlık olarak erişebilirler.
Jetd, tercih eden satıcılar için hazır paket servis altyapısı olarak kullanılabilir.

Sunduğu Fırsatlar

Yeni Müşteri Kitleleri
Artan Satışlar
Katlanan Cirolar
Maliyetsiz Reklam
3D Güvenli Ödeme
Temassız Satış

Check below the most popular services

Daha Fazla Ödemeyin!

Combine seamlessly fitting layouts, customize everything you want, switch components on the go using our page builder.

Uygulamayı Hemen İndir